Thajský olej Namman Muay 120ml

Thajský olej Namman MuayTM taží zo skúseností získaných počas 60 rokov poskytovania starostlivosti profesionálnym bojovníkom Muay Thai. Tí ho používajú ako prostriedok jednak k tomu, aby ich telo…

Celý popis produktu
10,76 € s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

Thajský olej Namman MuayTM taží zo skúseností získaných počas 60 rokov poskytovania starostlivosti profesionálnym bojovníkom Muay Thai. Tí ho používajú ako prostriedok jednak k tomu, aby ich telo bolo pripravené bojovať, ale aj k úľave od bolestivých rán. Výrobok vytvorený vďaka poznatkom získaným touto náročnou cestou sa teraz už nenachádza len u profesionálnych športovcov, ale aj amatérskych športovcov, masérov, fyzioterapeutov a každého, kto sa snaží zbaviť bolesti svalov a kĺbov.

iconCold Osviežuje

Ihneď po aplikácii začne krém Namman Muay pôsobiť tak, že svaly najskôr ochladí a osvieži a dodá im elektrizujúci pocit. Chladivý účinok znižuje opuch spôsobený zápalom svalov.

iconHeat Zahrieva

Po desiatich minútach prichádza pocit intenzívneho tepla, ktoré obklopuje postihnutú oblasť a zrýchľuje v nej krvný obeh. Postupne sa začnú boľavé tkanivá obohacovať o príjemný pocit úľavy a uvoľnenia.

iconRegeneration Regeneruje
Trojitý efekt krému je veľmi zásadný. Zatiaľ čo účinok väčšiny ostatných výrobkov po niekoľkých hodinách končí, Namman Muay pôsobí vďaka eugenolu aj v noci a pomáha svalom s rýchlejšou regeneráciou.

Originálny thajský kolej Namman MuayTM poznáte podľa špecifickej žltej farby a príjemnej vône thajských bylín, ktoré sa dodnes zhromažďujú a spracovávajú výhradne v Thajsku. Kým recept sa v priebehu rokov zmenil, aby sa zlepšil pôvodný vzhľad, originálna receptúra je stále veľmi stráženým tajomstvom potomkov zakladateľa spoločnosti Thongthos Intratat, ktorá dodnes stále veľmi aktívne kontroluje výrobu.

Prírodné ingrediencie:

Mäta má celý rad priaznivých účinkov. Používa sa hlavne preto, lebo veľmi silno pôsobí proti bolesti, má výborné protizápalové a stimulačné účinky. Vďaka mentolu krém spoľahlivo uvoľnuje unavené svaly. Eugenol alebo klinček je výborné analgetikum. Jeho olej sa používa k tonizácii svalov, priaznivo pôsobí na bolesť svalov, redukuje zápal a pomáha pri vstrebávaní modrín. Je vhodný tiež pri artritíde a reume. Metylsalicylát je prirodzene vyrábaný z rôznych rastlín. Eukalyptus má priaznivé účinky proti bolesti, pôsobí protizápalovo, je vhodný aj pri bolesti svalov a kĺbov spôsobených artritídou. Zvyšuje vaskularitu a zabraňuje zrážaniu krvi.

Použitie:

Krém najskôr vyskúšajte na malej ploche. Aplikujte na svaly, šľachy a kĺby a jemno vmasírujte do pokožky. Po použití si umyte ruky. Možná je aplikácia až 2-krát denne.

Upozornenie:

Krém nesmú používať osoby, ktoré sú citlivé na zložky vo výrobku. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami, prípravok je určený výhradne k vonkajšiemu použitiu.

Zloženie:

Metylsalicylát, tekutý parafín, voda, etylakohol, listový olej z eukalyptusu, C.I. 19140, C.I. 15985, mentol, limonene*, citronellol*, geraniol*

Balenie:
120 ml