Thajský krém Namman Muay - 100 ml

Nemusíte byť profesionálnym masérom, aby ste používali originálny thajský krém Namman MuayTM. Stačí ho iba aplikovať na pokožku a trojitý efekt krému sa už o Vaše telo postará. Osviežuje – Ihneď po…

Celý popis produktu
10,36 € s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

Nemusíte byť profesionálnym masérom, aby ste používali originálny thajský krém Namman MuayTM. Stačí ho iba aplikovať na pokožku a trojitý efekt krému sa už o Vaše telo postará.

Osviežuje – Ihneď po aplikácii začne krém Namman Muay pôsobiť tak, že svaly najskôr ochladí a osvieži a dodá im elektrizujúci pocit. Chladivý účinok znižuje opuch spôsobený zápalom svalov.

Zahrieva – Po desiatich minútach prichádza pocit intenzívneho tepla, ktoré obklopuje postihnutú oblasť a zrýchľuje v nej krvný obeh. Postupne sa začnú boľavé tkanivá obohacovať o príjemný pocit úľavy a uvoľnenia.

Regeneruje – Trojitý efekt krému je veľmi zásadný. Zatiaľ čo účinok väčšiny ostatných výrobkov po niekoľkých hodinách končí, Namman Muay pôsobí vďaka eugenolu aj v noci a pomáha svalom s rýchlejšou regeneráciou.

Originálny thajský krém Namman MuayTM poznáte podľa špecifickej žltej farby a príjemnej vône thajských bylín, ktoré sa dodnes zhromažďujú a spracovávajú výhradne v Thajsku. Kým recept sa v priebehu rokov zmenil, aby sa zlepšil pôvodný vzhľad, originálna receptúra je stále veľmi stráženým tajomstvom potomkov zakladateľa spoločnosti Thongthos Intratat, ktorá dodnes stále veľmi aktívne kontroluje výrobu.

Prírodné ingrediencie:

Mäta má celý rad priaznivých účinkov. Používa sa hlavne preto, lebo veľmi silno pôsobí proti bolesti, má výborné protizápalové a stimulačné účinky. Vďaka mentolu krém spoľahlivo uvoľnuje unavené svaly.

Eugenol alebo klinček je výborné analgetikum. Jeho olej sa používa k tonizácii svalov, priaznivo pôsobí na bolesť svalov, redukuje zápal a pomáha pri vstrebávaní modrín. Je vhodný tiež pri artritíde a reume.

Metylsalicylát je prirodzene vyrábaný z rôznych rastlín. Eukalyptus má priaznivé účinky proti bolesti, pôsobí protizápalovo, je vhodný aj pri bolesti svalov a kĺbov spôsobených artritídou. Zvyšuje vaskularitu a zabraňuje zrážaniu krvi.

Použitie:

Krém najskôr vyskúšajte na malej ploche. Aplikujte na svaly, šľachy a kĺby a jemno vmasírujte do pokožky. Po použití si umyte ruky. Možná je aplikácia až 2-krát denne.

Upozornenie:

Krém nesmú používať osoby, ktoré sú citlivé na zložky vo výrobku. Je nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Vyhnite sa kontaktu s očami a sliznicami, prípravok je určený výhradne k vonkajšiemu použitiu.

Zloženie:

Voda, metylsalicylát, mentol, polysorbát 20, polysorbát 80, eugenol, trietanolamín, karbomér 940