RockBlades Mohawk

RockBlades Mohawk obsahuje tri nástroje v jednom – Mohawk vám umožní pracovať so širokou škálou bolestí a problémov pohybového a nervového aparátu s jedným precízne navrhnutým nástrojom a dvoma…

Celý popis produktu
200,00 € s DPH
Skladom >5 ks
Popis produktu

RockBlades Mohawk obsahuje tri nástroje v jednom – Mohawk vám umožní pracovať so širokou škálou bolestí a problémov pohybového a nervového aparátu s jedným precízne navrhnutým nástrojom a dvoma unikátnymi doplnkami, ktoré čakajú na dokončenie registrácie patentu.

 

Mohawk má ideálne rozmery a váhu, profesionálne navrhnuté tvary vrátane silikónového rukávu a ABS/polykarbonátového hrebeňa, ktoré umožňujú tisíce nových spôsobov terapie. Každá jeho strana je unikátna, a to ako do tvaru, tak aj do polomeru hrán. Časti Mohawku, ktoré nie sú určené na terapiu, sú vyrezané laserom v dizajne RockTape.

 

Technická špecifikácia:

  • materiál: chirurgická nerezová oceľ,
  • váha: 200 g,
  • rozmery: 152 mm x 102 mm x 6 mm,
  • povrchy pre terapiu: 8 hrán,
  • silikónový rukáv.

 

Silikónový rukáv

Jedným zo skvelých doplnkov, obsiahnutých v každom Mohawk balení, je tzv. silikónový rukáv, vyrobený z chirurgického červeného silikónu. Umožňuje ľahké a rýchle priľnutie na pokožku. Rukáv priľne na pokožku a vytvorí šmýkací efekt medzi kožou a pod ňou sa nachádzajúcim tkanivom. Tento neuveriteľne jednoduchý systém umožňuje nový spôsob liečby neuropatických problémov a zároveň znižuje riziko natiahnutia či zranenia aplikujúcej osoby.

 

Silikónový rukáv je kompatibilný výhradne s RockBlades Mohawk IASTM systémom.

 

Hrebeň

S „hrebeňom“, ktorý tiež čaká na dokončenie registrácie patentu, RockTape preniesol koncept „suchého česania“ do 21. storočia. Polykarbonátový-ABS čierny hrebeň je navrhnutý tak, aby ľahko kĺzal po koži a vykonával neurologickú stimuláciu. Hrebeň môže byť využitý na zníženie lokálnej bolesti, zlepšenie kinestetického uvedomenia a propriocepciu tela a tiež na ovplyvnenie lymfatického prúdenia. Je navrhnutý tak, aby bol ľahko nasaditeľný na Mohawk nástroj a má precízne tvarované hrany, ktoré stimulujú nervový systém a pritom nepoškodia pokožku (alebo nespôsobia pocit nepohodlia).

 

Hrebeň je kompatibilný výhradne s RockBlades Mohawk IASTM systémom.

 

Účinky nie sú klinicky otestované pre všetky druhy zranení či iných situácií. Účelom našich produktov a webových stránok nie je nahradiť profesionálnu lekársku starostlivosť a liečbu – o použití sa vždy vopred poraďte s odborníkom.