RockBlades 2.0

RockBlades 2.0 - vitajte v budúcnosti IASTM, teda Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization, čiže premeny tkanív tvoriacich jazvy na mäkké tkanivá za použitia ručných špecializovaných nástrojov.…

Celý popis produktu
300,00 € s DPH
Skladom >5 ks
Popis produktu

RockBlades 2.0 - vitajte v budúcnosti IASTM, teda Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization, čiže premeny tkanív tvoriacich jazvy na mäkké tkanivá za použitia ručných špecializovaných nástrojov. Práve takýmto nástrojom sú RockBlades.

 

„Predtým som používal Graston a ďalšie IASTM nástroje, a to viac ako 7 rokov. Mallet sa však teraz stal jedným z mojich obľúbených nástrojov, ktoré zaraďujú do svojich liečebných procedúr. Je to nástroj „všetko v jednom“, ktorý navyše podstatne menej unavuje pri vykonávaní maofasciálnych zákrokov. Oba palce hore!“ John Bartholet, DC (USA)

RockBlades sú nástrojom vyrobeným čisto z nerezovej ocele, ktorého každý detail – hrana, uhol a obrys – boli starostlivo navrhované a precízované po dobu dvoch rokov.

RockBlades sa skladajú z dvoch starostlivo navrhnutých a vyrobených nástrojov na mäkké tkanivo – z chirurgickej nerezovej ocele vyrobeného tzv. „Malletu“ a z rovnakého materiálu zhotoveného tzv. „Mulletu“. Balenie je ďalej doplnené o 100% prírodný RockRub „zvláčňovadlo“ a hygienické dezinfekčné obrúsky. Celé balenie potom tvorí kompletný IASTM systém.

 

Mallet

„Nie som nováčikom v oblasti IASTM. Vyskúšal som už množstvo certifikovaných nástrojov. V tomto balení sú dva nástroje. Nerezový Mallet je úžasný. Je ľahký a perfektne sa drží a tak aj pohodlne užíva pri zákroku. Už teraz s ním mám skvelé výsledky.“ Dr. Fayaz Ather

 

Mallet predstavuje skutočný klinický nástroj, vybrúsený z chirurgickej nerezovej ocele. Nástroj je perfektne vyvážený, vďaka čomu je detekcia väziva a následná liečba skutočne jednoduchá. Nekĺzavé úchyty – štyri na každej strane – v kombinácii s tzv. „brass knuckle“ držiakom umožňujú nástroj držať a používať šiestimi rôznymi spôsobmi. Každá jeho strana je unikátna, a to ako do tvaru, tak aj do polomeru hrán. časti Malletu, ktoré nie sú určené na terapiu, sú vygravírované laserom v dizajne RockTape.

 

Mullet

„Tieto nástroje dosahujú skvelé výsledky bez toho, aby ma zákrok úplne vyčerpal. Skvele sa využijú napríklad pri liečení viacerých športovcov súčasne. Vzhľadom na to, že majú rôzny hrany a uhly, môžem rovnaký nástroj použiť na rôzne osoby bez toho, aby som musel neustále meniť náčinie.“ Erik Uuksulainen

 

Mullet je tiež vyrobený z chirurgickej nerezovej ocele a vzhľadom na svoju ľahkosť je zároveň ľahko prenosný tam, kde je ho treba. Má štyri odlišné hrany, ktoré umožňujú komplexné spôsoby terapii, a jednou z jeho zrejme nie úplne očakávaných funkcií je aj funkcia otvárača na fľaše. Časti Mulletu, ktoré nie sú určené na liečenie, sú vyrezané laserom v dizajne RockTape.

 

Špecifikácia balenia:

  • Mallet: 450 g, 185 mm x 115 mm x 8.5mm,
  • Mullet: 187 g, 150 mm x 112 mm x 8.8 mm,
  • balenie: 1,5 kg.

 

Každé balenie RockBlades je doplnené o RockRub „zvláčňovadlo“ a hygienické dezinfekčné obrúsky.

RockRub obsahuje repkový olej, včelí vosk a vitamín E; zároveň je bez vône. Obrúsky sú na alkoholovej báze a zároveň špeciálne navrhnuté tak, aby zanechali RockBlades bez škvŕn.

 

Účinky nie sú klinicky otestované pre všetky druhy zranení či iných situácií. Účelom našich produktov a webových stránok nie je nahradiť profesionálnu lekársku starostlivosť a liečbu – o použití sa vždy vopred poraďte s odborníkom.