RockTape H2O - extra silné lepidlo

Tejpy RockTape sú jedny z najlepších na svete. V mnohých testoch sú hodnotené ako úplne najlepšie, presvedčte sa sami! Tieto tejpy majú navyše extrémne odolné lepidlo, ktoré lepšie znáša vodu a pot.…

Celý popis produktu
14,95 € s DPH
Vybrať variantu
Varianty produktu
RockTape H2O - extra silné lepidlo - čierna Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
14,95 € s DPH
RockTape H2O - extra silné lepidlo - limetková Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
14,95 € s DPH
RockTape H2O - extra silné lepidlo - logo black Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
14,95 € s DPH
RockTape H2O - extra silné lepidlo - modrá Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
14,95 € s DPH
RockTape H2O - extra silné lepidlo - telová Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
14,95 € s DPH
Popis produktu

Tejpy RockTape sú jedny z najlepších na svete. V mnohých testoch sú hodnotené ako úplne najlepšie, presvedčte sa sami! Tieto tejpy majú navyše extrémne odolné lepidlo, ktoré lepšie znáša vodu a pot.

RockTape je najlepším svetovým pružným tejpom. Dá sa využívať v súvislosti s liečbou športových, ale aj nešportových zranení, a to vrátane tibiálneho syndrómu (zápal okostice), zápalu plantárnej fascie, tzv. bežeckého kolena či pri bolesti chrbta.

RockTape H20 je najlepší svetový pružný tejp, ktorý je ešte viac priliehavý na kožu než bežný RockTape. Bol vyvinutý špeciálne pre potreby najlepších svetových športovcov a do extrémnych „sparťanských“ podmienok.  

 

Ako tejp funguje?

RockTape mikroskopicky nadvihuje kožu od šliach a svalov, ktoré sa pod ňou nachádzajú, čím vytvára dekompresný efekt (tzn. zníženie podkožného tlaku). Taktiež pôsobí na podkožné receptory centrálnej nervovej sústavy, čo môže viesť k zníženiu bolesti. RockTape je obľúbený medzi (nielen) profesionálnymi športovcami a zdravotníkmi či lekármi po celom svete, pretože v konkurencii iných tejpov sa vyznačuje vyššou pružnosťou, priliehavosťou a pevnosťou.

 

Aké má výhody?

• Urýchľuje hojenie opuchov tým, že zníži podkožný tlak na postihnutom mieste.

• Napomáha správnemu držaniu tela alebo pri potrebnej fixácii jeho častí, a to mimo iného tým, že aplikovaný tejp zvyšuje uvedomenie si aktuálnej pozície či postoja.  

 

Tejp v podrobnostiach

• Je ultra pevný a priliehavý ku koži

• Obsahuje hypoalergénne lepidlo

• Je vodeodolný

• Zloženie: 97 % bavlna, 3 % nylon

• Rozťažnosť až 180 %, v dôsledku čoho po aplikácii nieje obmedzený pohyb v plnom rozsahu

• Neobsahuje latex ani zinok

• Po aplikácii bežne vydrží 2 až 7 dní

• Jedno balenie tejpu bežne vystačí na 5 až 10 tejpovaní

• Rozmery jednej ruličky tejpu: 5 cm X 5 m

 

Účinky nie sú klinicky otestované pre všetky druhy zranení či iných situácií. Účelom našich produktov a webových stránok nie je nahradiť profesionálnu lekársku starostlivosť a liečbu – o použití sa teda vždy v konkrétnej situácii vopred poraďte s odborníkom.