Kineziologické tejpovanie, Sascha Seifert

Kineziologické tejpovanie (Sascha Seifert) okrem teoretickej časti obsahuje množstvo techník lepenia kineziologických tejpov na kožu, pomocou čoho môžeme pozitívne ovplyvňovať nielen funkciu svalov a…

Celý popis produktu
18,00 € s DPH
Skladom >5 ks
Popis produktu

Kineziologické tejpovanie (Sascha Seifert) okrem teoretickej časti obsahuje množstvo techník lepenia kineziologických tejpov na kožu, pomocou čoho môžeme pozitívne ovplyvňovať nielen funkciu svalov a kĺbov. Vďaka názorným obrázkom u jednotlivých techník je aplikácia veľmi jednoduchá. Navyše obsahuje anatomické obrázky svalov.

Kineziologické tejpovanie je mimoriadne vhodným doplnkom osteopatickej liečby a manuálnej terapie. Zlepšuje funkčnosť svalov a kĺbov, aktivuje lymfatický tok a zmierňuje bolesti.

Kniha zoznámi terapeuta s holistickými vzťahmi medzi osteopatiou a kineziologickým tejpovaním. V diagnostickej časti terapeut nájde návody, ako za pomoci skríningových a svalových testov spoľahlivo nájsť oblasti s léziou, v praktickej časti sú popísané ošetrenia vhodnou tejpovou aplikáciou. Správnosť tejpovej aplikácie pri rôznych problémoch znázorňujú vynikajúce fotografie, ktoré uľahčujú použitie v praxi.

Prehĺbenie trvalého účinku osteopatickej terapie – s konkrétnymi návodmi na priamu aplikáciu.

 

Názov: Kineziologické tejpování v osteopatii a manuální terapii
Autor: Sascha Seifert
Jazyk: čeština