Kineziologické tejpování, Sascha Seifert

Táto kniha okrem teoretickej časti obsahuje množstvo techník lepenia kineziologických tejpov na koži, pomocou čoho môžeme pozitívne ovplyvňovať nielen funkciu svalov a kĺbov. Vďaka názorným obrázkom…

Celý popis produktu
18,00 € s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

Táto kniha okrem teoretickej časti obsahuje množstvo techník lepenia kineziologických tejpov na koži, pomocou čoho môžeme pozitívne ovplyvňovať nielen funkciu svalov a kĺbov. Vďaka názorným obrázkom u jednotlivých techník je aplikácia veľmi jednoduchá. Naviac obsahuje anatomické obrázky svalov.

Kineziologické tejpovanie je mimoriadne vhodným doplnkom osteopatickej liečby a manuálnej terapie. Zlepšuje funkčnosť svalov a kĺbov, aktivuje tok miazgy a zmierňuje bolesti.

Kniha zoznámí terapeuta s holistickými vzťahmi medzi osteopatiou a kineziologickým tejpovaním. V diagnostickej časti terapeut nájde návody akým spôsobom pomocou screeningových a svalových testov spoľahlivo nájsť oblasti s léziou, v praktickej časti sú popísané ošetrenia vhodnou tejpovou aplikáciou. Správnosť tejpovej aplikácie pri rôzných tažkostiach znázorňujú vynikajúce fotografie, ktoré uľahčujú použitie v praxi.

Prehĺbenie trvalého účinku osteopatickej terapie – s konkrétnymi návodmi k priamej aplikácii.