Osteopatie

Osteopatiu založil koncom 19. storočia americký lekár dr. Andrew Taylor Still. Spočíva v niekoľkých jednoduchých a obecne platných princípoch, ktorým dal ich zakladateľ formu, v akých je ich možno…

Celý popis produktu
9,90 € s DPH
Skladem 1 ks
Popis produktu

Osteopatiu založil koncom 19. storočia americký lekár dr. Andrew Taylor Still. Spočíva v niekoľkých jednoduchých a obecne platných princípoch, ktorým dal ich zakladateľ formu, v akých je ich možno učiť a naučiť.

Ľudské telo je prispôsobené k tomu, aby po celý život bezchybne pracovalo a udržiavalo svoje telesné funkcie - aby bolo zdravé. Pokiaľ organizmus nepracuje správne, osteopat hľadá príčinu buď v tom, že organizmus nie je vybavený potrebnými stavebnými kameňmi, alebo že prostredníctvom nervovej sústavy dostáva chybné pokyny. Osteopat jemnými, ale hlboko účinnými hmatmi vníma príčiny choroby, uvolňuje napätie, blokády a odstraňuje tak rôznorodé problémy.

V USA je osteopatia zrovnoprávnená klasickou školskou medicínou. V Nemecku a Europe ju zatiaľ spoznávame. Touto knihou by sme teda radi prispeli k tomu, aby bola osteopatia správne chápaná a aby sa uplatňovala stále viac aj u nás.