FeelTape

Predstavujeme ekologický tejp FeelTape! Nemecká značka tejpov, ktorá vznikla za účelom poskytovania udržateľného produktu top kvality! Udržateľnosť: Ročne sa vyrobí okolo 30 miliónov rolí…

Celý popis produktu
13,80 € s DPH
Vybrať variantu
Varianty produktu
FeelTape - červená Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - fialová lilac Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - tělová Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - stripes (pruhy) Skladom 1 ks
Skladom 1 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - kytky Nie je skladom
Nie je skladom
13,80 € s DPH
FeelTape - modrý aqua Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - černá Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - tmavě modrá Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - logo pink Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
FeelTape - logo navy blue Skladom >5 ks
Skladom >5 ks
13,80 € s DPH
Popis produktu

Predstavujeme ekologický tejp FeelTape!

Nemecká značka tejpov, ktorá vznikla za účelom poskytovania udržateľného produktu top kvality!

Udržateľnosť:

Ročne sa vyrobí okolo 30 miliónov rolí kinesiotejpov, takže malé zmeny môžu znamenať veľký rozdiel.
Väčšina tejpov je plná plastu, zbytočného odpadového papiera, znečisťujúcich farieb a pochybných prísad v lepidle. Dá sa to robiť aj inak a to je presne to, čo robíme vo FeelTape.

Naše obaly neobsahujú plasty a sú vyrobené zo 100% recyklovaného papiera. Naše kinesio tejpy rolujeme „naruby“ a zaobídeme sa tak bez predtým povinného dodatočného plastového obalu okolo tejpu. Nami používané lepidlo je lekárske, hypoalergénne lepidlo (100% akrylátové lepidlo) bez latexu a zinku a bez akýchkoľvek živočíšnych zložiek.

Niekto môže namietnuť, že tejpy vyrábame v Južnej Kórei. To je pravda. Táto voľba však bola urobená vedome. S naším výrobcom sa nám podarilo získať partnera s 15-ročnou praxou vo výrobe kineziologických tejpov. To nám zaručuje dôsledné používanie surovín, prémiovú kvalitu, dodržiavanie ekologických noriem a neustály ďalší vývoj našich produktov.

Zloženie:

sa skladá z 97% vysoko kvalitnej bavlny a 3% high-tech syntetických vlákien s obzvlášť husto tkanou štruktúrou. Vďaka tomu je tejp na jednej strane veľmi flexibilný a na druhej strane veľmi odolný. Tejp je úplne "vegánsky" a neobsahuje žiadny plast.

Vlastnosti:

FeelTape má elasticitu až 180% a vracia sa do svojej pôvodnej dĺžky. To znamená, že feel tape má rovnaké vlastnosti ako ľudská koža a môže teda optimálne pôsobiť na svaly pri pohybe.

Lepidlo:

Používame lekárske, hypoalergénne akrylátové lepidlo, ktoré neobsahuje latex, zinok ani silikón.

Rozmery a druhy:

FeelTape nájdete v základných aj dizajnových farbách, rozmery 5 cm x 5 m, 10 cm x 5 m. Prednosťou sú aj rôzne druhy lepidla pre rôzne aplikácie:

klasické lepidlo

performance - extra silný variant lepidla

senzitívne - pre citlivejšiu pokožku

Overenie kvality:

Feel Kinesiotape sa vyrába v jednej z najmodernejších tovární na svete za najvyšších štandardov kvality. Spĺňa najnovšie smernice MDR, a je teda zdravotníckym prostriedkom schváleným podľa MDR. Feel Kinesiotape je navyše certifikovaný pre všetky dôležité normy kvality ISO pre kineziologické tejpy: ISO 13485, ISO 14971, ISO 10993-5 a ISO 10993-10.

Poučenie:

Účinky nie sú klinicky otestované pre všetky druhy zranení či iných situácií. Účelom našich produktov a webových stránok nie je nahradiť profesionálnu lekársku starostlivosť a liečbu – o použití sa vždy vopred poraďte s odborníkom.

Je na vás, akú cestu si zvolíte. Tu ponúkame o kúsok ekologickejšiu cestu.