Akú vybrať farbu tejpu?

Tiež premýšľate nad tým, aká farba je pre vašu zdravotnú či športovú situáciu najvhodnejšia? Odpoveď je jednoduchá. Vzhľadom na to, že všetky naše tejpy majú úplne rovnaké zloženie (ako druhom lepidla, tak i bavlnou), tak je celkom na vašom vkuse aká farba sa najlepšie hodí k športovému dresu, fitness oblečeniu či kravate! Napríklad telová farba je vhodná pre jedincov, ktorí uprednostňujú konzervatívne obliekanie a nemôžu si dovoliť, aby na pracovnej schôdzke bolo vidno krikľavú farbu ružového tejpu spoza golieru.


Často sa môžeme dočítať, že každá farba tejpu pôsobí na rôzné zdravotné problémy inak. To však nie je celkom pravda. Tejp by musel mať iné percento elasticity, alebo iný druh materiálu, aby sa lišil.
Môžeme sa však stretnúť aj s tým, že niektorá farba nebude na vašej pleti držať. To je následkom chemickej reakcie. Každá farba môže inak reagovať na váš pot, preto je vhodné v prípade zlého držania tejpu vyskúšať aj iné farby.

Kurzy tejpovania | Partneri