Novinky zo sveta tejpovania

Petr Novák na veľkonočnom kurze tejpovani

pnovakpnovak1

pnovak3

 

Aj veľkonočné sviatky sa niesli u nás v duchu tejpovania. So školou tejpovaniasme pre tentokrát zamierili do Jihlavy, kde náš základný kurz absolvoval aj tréner niekoľkonásobnej olympijskej medailistky Martiny Sáblikovej.

Peter Novák, osobný tréner Martiny Sáblikovej, tréner českej rýchlokorčuliarskej reprezentácie a tréner Novis tímu v jednej osobe sa cez víkend zúčastnil nášho zakladného kurzu tejpovania. Jeho zverenkyňa Marina Sábliková dlhodobo bojuje s bolesťou chrbta, ktorá ju značne obmedzila v príprave na tohtoročnú olympijskú sezónu. Martina napriek tomu v Pchjongčchang rozšírila svoju zbierku olympijských medailí o striebro. Sezónu však musela predčasne ukončiť pre zranenie kolena.

Kurzu sa zúčastnil aj Pavol Kulma, bývalý rýchlokorčuliar a terajší asistent trénera Nováka, Martinin otec Milan Sablík a predseda a zároveň tréner Žďárského oddielu rýchlokorčuliarov Jiří Macháček. Dúfame, že sa Martina vďaka novo nadobudnutým vedomostiam jej tímu čoskoro dostane späť do formy a tejpy jej budú pomáhať na ceste za ďalšou olympijskou medailou!

 

Kurzy tejpovania | Partneri