Novinky zo sveta tejpovania

22 českých miest a Slovensko!

sk

 

Škola tejpovania tento rok zamieri do 22 českých miest a na Slovensko!

Škola tejpovania sa pre veľký záujem rozhodla v roku 2018 zamieriť do deviatich českých miest a na Slovensko! Najnovšie tiež ponuku kurzov obohatí kurz „trigger points“.

V roku 2018 sa bude najnovšie školiť nielen v Českej Republike, ale zamierime aj na Slovensko. Naše kurzy môžete absolvovať v Bratislave, Žiline alebo v Košiciach.
V České Republike Škola tejpovania zamieri hneď do 22 miest. Najnovšie do ponuky pribudol Tábor, Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí, Karlovy Vary, Jihlava, Šumperk, Hradec Králové, Písek a Znojmo. Kompletný zoznam miest a termíny nájdete tu.

Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch ponúkame kurzy neurologického tejpovania, najvädzujúce kurzy tejpovania alebo kurzy kompenzačného cvičenia.
Hneď do štyroch miest zamierime s ponukou kurzov tejpovania koní. Najnovšie tiež ponúkneme kurz tzv. Spúšťacích bodov čiže Trigger points. V tomto kurze sa naučíte, kde sa tieto najčastejšie spúšťače bolesti v ľudskom tele nachádzajú a ako sa takej bolesti zbaviť. Kompletnú ponuku kurzov a ich náplň nájdete tu.

Kurzy tejpovania | Partneri