Novinky zo sveta tejpovania

Sezónna okrasa

15940361 1820278174850413 8865971545585888303 n

AHOJ TEJPERI!

Ako určite dobre viete, možnosti využitia tejp občas prestáva hlava brať a tak tu pre Vás máme vrelú novinku pre rok 2017! Táto sezónna okrasa urobí dieru do nadchádzajúceho leta (a alebo tiež nie: D) Mohlo by sa to volať napríklad "tejptovanie", čo myslíte? Napadne niekoho lepší názov? ;-)
V budúcom týždni sa môžete tešiť na super novinky, na ktorých náš tím pracoval už dlhšiu dobu. Dokonca sme kvôli nedostatku času museli zrušiť decembrový workshop TEJPOVANIE kapor, ako smutné. Kaprom to však nevadilo, klapalo hubou, plieskali plutiev a nič nehovorili.
Začiatkom januára náš web zverejnil termíny základných kurzov, tehotenského a detského tejpovania aj pokročilých kurzov pre prvú polovicu roka. To bol však len začiatok, rutina! : D Pretože načúvame Vašim prianiam na kurzoch a rozhodne je neberieme na ľahkú váhu (škrtnutie kaprov je dôkazom), povedali sme ÁNO!
Teraz nechceme podporovať žiadnu stranu, ale ani prezradiť viac! : PTakže ak sa to miesto k ľadu nehodí, ako kapor na panvicu, tak budúci týždeň prezradíme viac!
www.skolatejpovani.cz

 
Kurzy tejpovania | Partneri