Novinky zo sveta tejpovania

Rok 2016

clanek

Buďte zdraví, tejperi!

Rok 2016 sa nachýlil ku svojmu koncu a tak všetci začíname pomaly vzhliadame do začínajúceho roku 2017, plní nádeje a očakávania, čo nám nový rok prinesie.

A mnohí snáď tiež plní odhodlania vziať veci do vlastných rúk a nečakať len na to, kedy nám spadnú do lona tri oriešky pre Popolušku, alebo tí starší z nás, kedy nám vyzerajú tie posledné tri vlasy na inak už holé, riadne naleštené hlave dedo Vševeda .

Či už patríte do tejto či inej skupiny, bude naším potešením a bude nám cťou, ak sa rozhodnete nechať aj v roku 2017 byť sebemenšou (uspokojíme sa aj s komparsní :-)) úlohou vo Vašom príbehu.

V uplynulom roku ste nám prejavili obrovskú dôveru, ktoré si nesmierne vážime a dúfame, že sme ju nesklamali. Stretávali sme sa spolu na kurzoch tejpovaní vo všetkých kútoch Čiech, Moravy i Sliezska, v takmer všetkých krajských aj niektorých okresných mestách. Kurzov sme uskutočnili viac ako dvadsať, pre verejnosť aj pre školské zariadenia, a tejpovali sme nielen ľud, ale aj naše obľúbené orie. Zároveň sme sa snažili vylepšiť funkčnosť ale aj produktovú ponuku nášho e-shopu tak, aby ste pre pokračovanie v tom, čo sa na kurzoch tejpování naučíte, mali kde zohnať kvalitný matroš :-).

A aby ste si nemysleli, na vavrínoch rozhodne neplánujeme zaspať ani v nastávajúcom roku. Už teraz môžete na našom webe nájsť termíny novo vypísaných najobľúbenejších základných kurzov tejpování pre prvú polovicu roku 2017, kedy sa za Vami opäť rozbehneme do všetkých zákutí našej krajiny. Zároveň sa (tiež už teraz) môžete hlásiť na Vami toľko dopytované nadväzujúce kurzy tejpování pre pokročilých, kde môžete ešte viac vymasterovat Vaše tejperské zručnosti. Vypisujeme tiež špeciálne kurzy na tejpování tehotných a bábätiek a chystáme aj ďalšie špecializované kurzy (nechajte sa prekvapiť :-)). Tvrdo makáme aj od ďalších vylepšeniach nášho e-shopu a čoskoro Vám predstavíme aj úplne nové produkty (tešte sa, to budete pozerať :-)).

Pri všetkom tom bilancovanie ale nesmieme zabudnúť na to najdôležitejšie. Na kurzoch sme sa v končiacom roku stretli so stovkami z Vás a vždy sme si to moc užili. Nevieme či to bolo šťastnou náhodou, alebo jednoducho tým, že okolo tejpovánia sa točia samí fajn ľudia, ale na každom kurze sa vždy zišla skvelá partia ľudí a čo si budeme hovoriť, ste to predovšetkým Vy, naši kurzisty, kto robia kurzy tým, čím sú. Za to by sme Vám týmto chceli z celého srdca poďakovať a pevne veríme, že sa s Vami budeme ďalej stretávať aj v roku 2017. Či už na našich kurzoch, alebo cez iný komunikačný kanál (vládneme všetkými modernými technológiami a vždy nás poteší, keď sa nám ozvete, či už s otázkami, komentármi, kritikou, námetmi, podnetmi, tipy atď.).

Teda ešte raz, ĎAKUJEME!

Do nového roku Vám prajeme všetko dobré a tejpingu zdar!

Vaša Škola tejpovania 

Kurzy tejpovania | Partneri