Novinky zo sveta tejpovania

Kurz na strednej škole

12841374 1701980180013547 7625911986820304099 o

 

Minulý týždeň prebehol ďalší kurz tejpovania, tentokrát v Žďáři nad Sázavou!

Kurzu sa zúčastnilo celkom 16 teraz už nových tejperov, ktorí dva dni hltali vedomosti a tejpovali. K radosti všetkých prítomných všetci prešli záverečnou skúškou, a tak bolo čo oslavovať. Prajeme všetkým veľa spokojných farebných múmií a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. TEJPOM ZDAR

 

 

Čo na kurz hovorí učiteľský zbor:

 

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat nejen za sebe, ale i  za studenty učebního oboru rekondiční a sportovní masér, kteří prošli  kurzem tejpovania. Sklidil velmi pozitivní ohlasy u všech účastníků (což u našich studentů není tak obvyklé) a našli se i zájemci, keří by si chtěli v budoucnu rozšířit dovednosti dalšími nadstavbovými kurzy. Školení panem Janem Moravcem je na vysoké profesionální úrovni ve všech rovinách. Těšíme se na další spolupráci.

Jana Vomáčková

Střední škola obchodní a služeb SČMSD

Žďár nad Sázavou

Kurzy tejpovania | Partneri