Novinky zo sveta tejpovania

Kurzy tejpovania - ohliadnutie za rokom 2015

kurz šš

V minulom roku sme usporiadali celkom 7 kurzov kineziologického tejpovania. Dva z týchto kurzov boli zamerané na tejpovanie koní, v Českej republike celkom ojedinelé. Pod dohľadom skúseného lektora sa veterinári, ale i nadšenci do koní naučili, ako správne aplikovať tejpy na kone tak, aby boli čo najviac nápomocné.

Tri kurzy prebehli na zdravotníckych školách, ktoré zožali veľmi pozitívne ohlasy, vďaka ktorým bola naviazaná ďalšia spolupráca na tento rok. Ďalší z našich kurzov prebehol v spolupráci s Honzom Cahom (Fitness Institut) - na tomto kurzu sa okrem iných zoznámilo s technikou tejpovania tiež niekoľko kulturistov. Celkom sme behom roku 2015 preškolili viac než 100 kurzistov a veríme, že v roku 2016 ich bude aspoň dvojnásobok.

Veľké poďakovanie patrí nášmulektorovi Honzovi Moravcovi, ktorý sa nemalou mierou podieľal na úspechoch celej akadémie. Ako jediný Čech prešiel všetkými štyrmi modulmi tejpovanie v nemeckej K-Active Academy a získané znalosti predáva ďalej. Kurzisti (ale nie len oni) často využívajú poradňu, kde Honza veľmi rýchlo odpovedá na nejastnosti zo sveta tejpovania.

Čo nás čaká?

V prvej polovici tohto roku sme spoločne s Fitness Inštitútom pripravili ďalšie dva kurzy - prvý prebehne v Prahe už 2. apríla, ďalší bude nasledovať v Brne 23. apríla. Pripravené sú rovnako kurzy tejpovania koní - 14. mája Brno a 4. júna v Prahe. Tešíme sa na Vás v ŠKOLE TEJPOVANIA!

Kurzy tejpovania | Partneri