Tejpovanie kolena - ucelená podpora

 

Bolesť kolena môže byť spôsobená mnohými problémami. Patella sa nemusí pohybovať správne, meniscus môže byť potrhaný,  alebo zanietený, čo je väčšinou spôsobené artritídou, chondromalacie (bežecké koleno) a rada problémov spojených s kosťami, ktoré sa v kolene nachádzajú. Hlavná výhoda tejpovania kolena je, že pomáha v prekonávaní absolútnej väčšiny týchto poranení. Tejp spevnuje svaly na kolene a znižuje tak tlak na patellu a šľachy tým, že časť zaťaženia prenesie na sebe 

Zranenia kolien vznikají opäť z viacero příčin. Svalová nerovnováha, zlá bežecká forma, nevyrovnané bedro alebo zle držanie tela, zlá výživa, pretrénovanie, hyperextenzia, artritída a trauma v oblasti úponu šľachy sú len niektoré z najčastejších príčin bolesti kolena. Účinná liečba takýchto zranení zahrňuje zlepšenie krvného obehu, podporu väzov, zníženie tlaku a udržanie rozsahu pohybu.

Fixtape plní všechky tieto účely bez akýchkoľvek negatívnych stránok, ktoré sa vyskytují pri využívaní obväzov. Tejpovanie kolena prináša stabilitu a plnú podporu pri pohybe. S tím sa prepojí nielen spevnenie, ale aj  úľava od bolesti bez obmedzenia samotného pohybu či krvného obehu v tele.

Kurzy tejpovania | Partneri